Люба Антоненко

Antonenko

«...не бійся, бо Я тебе викупив, Я покликав ім'я твоє, Мій ти! Коли переходитимеш через води, Я буду з тобою, а через річки не затоплять тебе, коли будеш огонь переходити, не попечешся, і не буде палити тебе його полум'я.» Ісая 43:1-2 проголошувала мама під час вагітності, бо її ще ненароджене маля було на межі життя та смерті, а під час пологів народилася каліка. Вона вірила і молилася про зцілення немовля. Господь зберіг її і зцілив новонароджену дівчинку. Звідки це знаю? Ця дитина – я! Зараз мені 21 рік, абсолютно здорова і не уявляю життя без Ісуса. Через розповіді про Спасителя, ще з малечку з’явилося бажання служити Йому.

Дякую Богу, що одного дня познайомив мене з молодіжною командою InLight, котрі люблять Ісуса усім серцем. Це не просто команда, а сім’я. Тут навчили дивитися на Ісуса, а не на обставини, без страху і сумнівів робити кроки вірою. Це велика честь для мене - бути частиною сім’ї і служити разом людям.

У 18 років моє життя перевернулася на 180. Тато захворів на рак шлунку. Мені довелося за години вирости з підлітка у дорослу самостійну жінку. Це був важкий час лікування тата, та духовної бородьби за спасіння його душі. З моїх вуст не переставали линути молитви, а Біблія не залишала моїх долонь. Перед смертю він прийняв Ісуса, як свого Спасителя. Славлю Небесного Отця за підтримку у важкий час, славлю Господа за те, що зробив з мене воїна і уже тоді готував до нової сторінки мого життя.

Одного дня відбувся доленосний дзвінок, від моєї духовної матусі Наташи. Я прийняла рішення – переїзжаю в Іспанію. Я знала що переїзд – воля Божа і Його план! За 2 місяці до переїзду втратила роботу. Була паніка, бо мій гаманець був пустим, але у Ісуса усе під контролем. Не знала, як залишу маму, адже після пережитого її здоров’я погіршилося. Біблія говорить «Господь то мій Пастрир, тому в недостатку не буду...» (Псалом 23:1) і повірила Йому, тому що Господь вірний Своєму Слову. Зараз мама живе набагато краще, ніж раніше, а здоров’я покращується. У свої 51 планує прилетіти до мене.

Приїхавши в Іспанію, Бог почав здійснювати мої мрії і продовжує здійснюватт їх і зараз: навчаюся на курсах університетського рівня, граю у волейбол з професіональним тренером і подорожую (поки в Іспанії). Але найголовнішии для мене є– бути служителем у місії "CaminoSanto", яка створюється нашою міцною родиною "InLight". Це новий початок не тільки моєї історії, місія "CaminoSanto", буде новим початком для кожного, бо ми віримо у Величного Бога, Який не реальне - робить реальним!