Ретрит 2019 (2 заїзд)

Автор: Оля Петрова

Дивуюся і тішуся з того, якими дивовижними шляхами веде нас Бог. Одного дня в інстаграмі в одного знайомого я побачила оголошення про молодіжний Ретрит в Іспанії. І моє серце "тьохкнуло", хоча така поїздка була для мене зовсім неможливою. Але Господь любить втілювати неможливі речі в реальність і підлаштовувати всі обставини для цього. Так збулась моя мрія, і не до кінця вірячи, що все відбувається насправді, я вже летіла з Німеччини до сонячної Барселони. Чого я очікувала від Ретриту? Знайти відповіді на ті питання, які я задавала Богові, зрозуміти Його волю щодо ситуацій, які мене тривожили і, звісно, побачити море🙃. Я трохи нервувала, оскільки не знала абсолютно нікого, хто мав бути там, до поїздки я лише перекинулась з Наташею кількома повідомленнями... Коли я приїхала і дізналась, що всі інші вже давно друзі, які служать разом, я вирішила для себе, що зможу лишитись десь собі тихенько в стороні, не турбучи інших і не заважаючи їм. Я знала, що і Саші та Наташі величезне батьківське серце, але навіть не розраховувала, що в ньому може знайтись місце для такої як я.

Протягом всього Ретриту панувала атмосфера поклоніння і прославлення Царя в усьому, що там відбувалося, і вже у перший вечір я отримала відповіді на всі свої духовні питання. І я навіть не здогадувалась, що Люблячий Тато готує для мене дещо набагато більше...

Я із захопленням слухала сімейну історію Іщенків та сімейну історію "In Light", спостерігала за життям і стосунками абсолютно різних людей, які опинились разом в цьому райському куточку... і бачила в усьому Любов. Саме ту, справжню християнську Любов, про яку я з дитинства читала в Біблії. І ця Любов поглинула мене. Мене, зовсім чужу незнайомку раптом огронули непрідробною, щирою турботою, увагою, мене прийняли в сім'ю. За тисячі кілометрів від дому я почувалася вдома. Ця безумовна Любов раптом відкрила в моєму серці невідомі до цього часу джерела. Всі казали мені, що я дуже світла, радісна і позитивна, але я дивувалась тому найбільше, бо сама не знала, що можу бути такою. Дякую вам, що показали мені, яка я насправді ❤️. Я не відчувала себе "новенькою" в колективі, я відчувала себе цінною та потрібною, я відчувала себе частиною одного цілого.

Дякую за те, що прийняли мене у свою сім'ю, дякую за те, що були уважними, турботливими і такими ніжними до мене. Дякую за наш час, за веселощі, поїздки, спілкування, служіння, відкритість і щирість.

Дякую за можливість поспілкуватися і подружитися з кожним із вас, дякую за вашу відкритість до мене. Ви неймовірні!

Цей Ретрит допоміг вирватись із запилюженої буденності і побачити речі дійсно важливіші. Знайти те, що я так довго шукала і отримати те, про що я навіть не мріяла. Люблю вас!