Ретрит 2019 (1 заїзд)

Автор: Ліля Гапонова

Я дуже вдячна Богу та організаторам за можливість побувати на ретриті. Я ні з ким не була знайома, окрім організаторів Нати і Саші, та навіть не очікувала такого теплого прийому і любові від кожного.

Для мене ретрит, як ковток свіжого повітря, це час для відновлення, зміцнення у вірі, утвердження в переконаннях та отримання благословінь

Ретрит допоміг мені визначитись і переосмислити моє місце в служінні Богу. Коли ти служиш, стаєш більш чутливим і чуйним до потреб інших людей, більш спостережливим і більше співпереживаєш, - це надихає навколишніх. На мою думку, бути в служінні, - змушує рухатись, отримувати новий досвід, це розширює кругозір, та мотивує мене розвиватись!

Під час прославлення, свідоцтв та проповідей відчувалась Божа присутність та Його нескінченна любов і турбота! Теми дуже інформативні та актуальні для сьогодення. Це допомагає, навчає, запалює і душа оживає та прагне більше Ісуса - це просто не передати словами і це дуже цінно!

Молюсь та вірю, що цей ретрит послужить та допоможе ще багатьом знайти Бога, розібратись в собі, отримати підбадьорення та зміцнення у вірі та віднайти себе в служінні, адже це дуже важливо у нашому житті!